"130 DÖNÜM ÇİFTLİK, VİLLALAR..."

AYDINLIK- Barbaros kim?
VEREN- Barbaros Kocakurt. Yamanlar Koleji'nin Genel Müdürü. 15 gün boyunca Barbaros'un yanından ayrılmadım. Israr ettim. Gittim Amerika'ya. Benim oraya gitmemden hiç memmun olmadılar. 30 gün Amerika'da durdum. Bana "Hoşgeldin" bile demedi Fethullah Gülen. Pensilvanya'da, 130 dönüm çiftliğin içerisinde, kendine ait villa, yedi-sekiz tane ayrıca villa var.

ABD'nin ortasında yasa dışılık!


1999 yılında Amerika’ya giden ve 11 yıla yakın süredir hayatını bu ülkede sürdüren Fethullah Gülen’in Pennsylvania eyaletindeki Pocono Dağı eteklerinde yer alan Saylorsburg kentinde kaldığı çiftlik ilk kez görüntülendi. Gülen’in yaşadığı villayı gün yüzüne çıkaran gelişmeler ABD’li öğretim üyesi olan eski FBI danışmanı Paul L. Williams adlı aşırı sağcı gazetecinin “Son Haçlı Seferi” adlı internet blog’unda yazdığı yazı ile patlak verdi. Williams, Gülen’in yaşadığı “Altın Jenerasyon İbadet ve Dinlenme Merkezi” ne (G olden Generation Worship and Retreat Center) gidip burada çektiği fotoğraflarla Gülen’i ağır ifadelerle eleştiren bir yazı yazdı. “Dünyanın en tehlikeli İslamcısı’nı Afganistan’da, Pakistan’da, Sudan’da ya da Somali’de aramayın. Yanıbaşımızda 30 milyar dolarlık servetiyle dünya genelinde bir halifelik kurmak için çalışıyor. Çiftlikte Kalaşnikof’larla silahlı eğitim yapılıyor. Çevredekiler yükselen silah sesleri nedeniyle FBI’a defalarca şikayet iletti. FBI da buraya baskınlar düzenledi. Ancak valiliğin Gülen’i bölgeden gönderme girişimleri kendisine Green Card (Yeşil Kart) verilmesi sonrasında sonuçsuz kaldı. 100 dönümlük çiftlikteki helikopterler alçak uçuş yaparak çevredekileri rahatsız ediyor. Silahlı 100 İslamcı tarafından kale gibi korunan çiftlikte yaşayan Gülen’in bu aktivitelerine FBI, CIA ve federal hükümet nasıl sessiz kalıyor?” diye sordu.

 

 

 

Fethullah Gülen’in örgütü baştan aşağı yasadışıdır.

Fethullah Gülen yasadışıdır. Çünkü çalışma yaptığı yurtların birisinde bile kütüge yazılı deyildir. Gülen yada onun yandaşları adına bir tek kuruluş yazılı degildir. Cosmicus, dialog, ..... gibi adlarla kurulu olan vakıflar, dernekler, Fethullah Gülen ile bağlantılı görükmezler.
Üstelik kuruldukları yerlerin yerel yönetimine bağlı olarak çalışırlar. Bu kuruluşlara yalnızca Amerika ile İngiltere’nin Orta Doğu, Doğu danışmanları gözetimde bulunurlar.
Yüzlerce gazete dergi bastırırlar, bu basılan gazete ile dergiler, göstermelik olarak satılırlar. Coğunlugu karşılıksız dağıtılır.
Özellikle Avrupa ile Asya’da camilerin, üniversitelerin giriş yerlerine yüzlerce gazete yada dergiler konulur, isteyen istediğince para ödemeden alabilir.
Türkiye’dede satılmayan yeni gazeteler, depolara yerleştiriliyor. Kısa süre sonra kilo ile esnaflara satılıyor. Bu gazete ile dergiler çok az sayıda saf yurttaşlarca alınmaktadır. Göstermelik satışın nedeni nedir?
Para kaynaklarının Amerika’nın gizli örgütü CIA’nın oldugunu gizlemek içindir.
Ortada bir büyük uluslararası çalışmalar oluyor. Bunu yapan ABD’ye bağlı kişilerdir. Kendilerini gizleyebilmek içinde Fethullah Gülen’in adını kullanıyorlar.
Bakınız Gülen adına yapılan toplantılara sürekli VATİKAN’a baglı papazlar, danışmanlar, yetkililer katılmaktadırlar. Amerika’nın en ünlü üniversitelerinde Gülen örgütü için tanıtım günleri yapılmaktadır.
Bütün bunlar yapılır iken, adı yeri, sorumlusu belli olan, yasalar önünde sorumlu bir tek dernekleri yoktur.
Bütün istihbarat kurulusları bilir, ancak CIA için göz yumarlar.
Uyan müslüman uyan ! Amerika’nın son amacı Yahudiler le ilgili ayetleri Gülen’i kullanarak degiştirmektir.
Bu yasadışı örgüte kapılma!
Oğlunu, kızını bu gizli örgütten uzak tut!
Yahudiler’e Hıristiyanlara kucak açarak, Kuran’ın ayetlerini bile yumuşatan, değiştiren Fethullah Gülen’den uzak DUR.