• Gülen CIA’dan yana olmuştur.
   Türkiye Cumhuriyeti, Atatürk’ün ölümünden sonra ABD’nin Türkiye’de gerek sag, gerek sol adına yönetimde bulunan kesimleri, etkisi altına alarak, uluscu bilincin gelişmesini engellemeye çalışmış, bunun yanısıra gerçek islamın yerine, yine islamcı kesimi kullanarak, yumuşatılmış islamı yaymak istemiştir. Bunun içinde Fethullah Gülen örgütü başta olmak üzere bazı başka müslüman kuruluşları kullandığı belirlenmiştir.
   Gülen örgütünü neden inceledik?
   Çünkü bir ilkokulu bile bitirememiş olan Gülen’in, bir yandan ABD güçlerince bütün toplumlara bir bilimci, bir düşünür gibi sunulması, bir yandanda böyle bir yeteneksiz kişinin, bütün yasaları çigneyen çalışmalar yapması nedeni ile biz inceleme gereği duyduk.
   Gülen uluslararası alanda ne yapıyor?
   Toplumda sümüklü imam olarak bilinen Fethullah Gülen, 1997 yılından beri, kaçak olarak gittiği ABD’de yaşamaktadır. Fethullah Gülen’in ABD’de bir villada yaşadığı, cia korumasında bulunduğu, elinde milyarlarca dolar olduğu, Hristiyan, Yahudi, Katolikler ile birlikte çalıştığı, kendi adına yazılan eserlerde Yahudi ile Hristiyanlar la ilgili ayetlerin anlamlarını
   değiştirmeye çalışığı görülmektedir.
   Gülen ABD ile Batılılar’ı, Orta Asya’nın yeraltı yerüstü varlıklarını talan etmeye çağırmaktadır.
   Gülen Türkiye’de ne yapıyor?
   Gülen Türkler’in bütün değerlerini dışlamakta, Türkçe’yi bozmakta, Türk töresini, Türk büyüklerini aşağılamaktadır. Bu yaptıklarınıda islam adına yapıyor, kendisine karşı çıkanları islam düşmanı gibi göstererek, susturuyor.
   Ayrıca Gülen Türkiye’deki bütün gelişmelere burnunu sokmaktadır. Yaptığı açıklamalarda İsrail’e ABD’ye arka çıkmaktadır. Kaldırılan bütün taşların altından Gülen yada Gülenci örgüt çıkmaktadır.
  • Fethullah Gülen'e dokunan yanıyor söylemi Türkiye'de kök salmıştır. Bununda doğru bir söylem olduğunu kendisine çok yakın bir emniyet üst yöneticisi olan Hanefi Avcı'nın Fethullah Gülen ile ilgili uyarıda bulunan kitabını yayınlaması sonrası, Hanefi Avcı'nın "devrimci örgüt üyesi" diye gösterilmesi, yeterli kanıttır.
   Gülen bugün artık Türk ulusunun korkulu düşü durumuna gelmiştir.
   Böyle bir kişiyi dört yönüyle inceledik, araştırdık. Topladığımız bilgileri sizlerle bölüşüyoruz.
   Okuyun, uyanın, önleminizi alın.
  • EY TÜRK OĞLU, TÜRK KIZI ÖNLEM ALMAZSAN YAKINDA SIRA SANA GELECEK!!!
  • Gülen konusunda bize yazabilirsiniz: bağlantı için: fethullah.gulen@yahoo.com yada
  • fethullahgulenbilgi@yahoo.com